18 Yıl Sonra Gelen Tüp Bebek Mucizesi - Op. Dr. Hasan Sanisoğlu

18 Yıl Sonra Gelen Tüp Bebek Mucizesi

18 Yıl Sonra Gelen Tüp Bebek Mucizesi

18 yıldır bebek sahibi olmak için tüp bebek tedavisi deneyen Seher ve Osman çiftinin özlemi tüp bebek mucizesi ile son buldu.

Trabzon’da çocuk sahibi olmak için yıllardır çeşitli tedavi yöntemlerini deneyen Seher ve Osman Genç çifti, tüp bebek yönetimiyle çocuk sahibi oldu.

Daha Önce 3 Kez Denendi

Türkiye’nin değişik illerinde 3 tedavi gören çiftin çocuk özlemi, Özel Karadeniz Hastanesi’nde dünyaya gelen kız bebekleri Münevver ile son buldu. 4 gün sonra evlilik yıl dönümlerinin olduğunu belirten Genç ailesi, bu mutlu günlerine Münevver’in de mutluluk kattığını söyledi.

Çocuksuzluğu 18 yıldır çektiklerini belirten baba Osman Genç, bir ailenin temelinin çocuk olduğunu belirterek, “Bir ailenin temeli evliliktir. Bu evliliği güzelleştiren çocuktur. Çocuklar bir ailenin vazgeçilmez unsurudur. Çocuksuzluğu 18 yıldır çekiyoruz. Doya doya bir çocuk koklamak gerçekten çok başka. İnşallah bundan sonra doya doya kendi çocuğumuzu koklayarak severek mutlu günler geçirmeyi diliyorum. Allah-u Teala bizim durumumuzda olan kardeşlerimizi mutlu eylesin. Onlara da nasip eylesin” dedi.

Umudunuzu Yitirmeyin

Doğumu gerçekleştiren Kadın hastalıkları uzmanı Op. Dr. Hasan Tahsin Sanisoğlu ise, bu tür hastalarının umutlarını kesmemelerini vurgulayarak, “Seher hanım 38 yaşında bize ilk kez başvurduğunda daha önce 2 kez tüp bebek denemesi olmuştu. 18 yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşıyordu.

Evlilik Yıldönümü Hediyesi

Bizim hastanemizde ilk uygulamada gebe kaldı, hastamız bugün de sağlıklı bir doğum yaptı. 4 gün sonrada evlilik yıldönümleriymiş güzel bir evlilik yıldönümü hediyesi  bu tüp bebek mucizesi oldu. Hastamızın üçüncü denemesi bu şekilde olan hastalarımız çok var. Bu tür hastalarımız özellikle umutlarını kesmeden tedavilerini takip etmelerini doktorları önerdikleri sürece tedavilerine devam etmelerini öneriyorum. Münevver gibi çok sayıda tüp bebek mucizesi bebek dünyaya geliyor.” şeklinde konuştu.

Tüp Bebek Nedir?

Haber Link

PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Open chat
1
Hoşgeldiniz, WhatsApp üzerinden destek almak ister misiniz ?