20 Yıl Sonra Evlat Sahibi Oldu. - Op. Dr. Hasan Sanisoğlu

20 Yıl Sonra Evlat Sahibi Oldu.

Rize de 20 yıl önce evlenen Ali Sarı ile Fadime Sarı nın çocukları olmuyordu. Ancak Mübarek Ramazan Ayını geçirdiğimiz ettiğimiz bu ayda 20 yıllık hasret sona erdi. Rize de 20 yıl önce evlenen Ali Sarı ile Fadime Sarı nın bebek umudu tam 19 yıl sürdü.

Çocukları olmayan Sarı çifti bundan önce 3 kez tüp bebek yöntemiyle evlat sahibi olmak için deneme yaptı ancak çocukları olmadı. 4. Tüp bebek denemelerinde kız evlat sahibi oldular.

Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı ve Tüp Bebek Ünitesi Sorumlusu Hasan Tahsin Sanisoğlu’nun takip ettiği Sarı ailesi, Özel Karadeniz Hastanesi nde kız evlat dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadı. Baba Ali Sarı, 20 yıl önce evlendiklerini ve 3 kez tüp bebek denediklerini ifade edip, 20 yıl sonra baba olmanın mutluğunu yaşadığını söyledi.

Anne Fadime Sarı ise mutluluk gözyaşları dökerek, Özel Karadeniz Hastanesi`ne ve Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı ve Tüp Bebek Ünitesi Sorumlusu Hasan Tahsin Sanisoğlu na teşekkür etti.

Fadime Sarı Çocuk sevgisi nedir tam 19 yıl sonra öğrendim. Çok güzel bir duyguymuş.  Bu duyguyu bana yaşattığı için rabbime çok teşekkür ediyorum. Rabbim benim yüzüme güldü. İnşallah bizim gibi evlat özlemi çeken diğer anne babalara da bu sevgiyi yaşatır  dedi.

19 sene çocuk özlemi çektiğini belirten anne Sarı Hep bir kız çocuğum olsun istiyordum, tüp bebek tedavisinden sonra içimde bir his kız çocuğum olacağını söylüyordu. Şükürler olsun ki kız çocuğum oldu. Bundan da öte bir çocuğum oldu diyerek mutluluk gözyaşları döktü.

Haber Link

PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Open chat
1
Hoşgeldiniz, WhatsApp üzerinden destek almak ister misiniz ?